Lęki, rozdrażnienie i agresja przy silnej nerwicy

Obecnie mam silna nerwice i straszne leki.Jestem rozdrazniona,momentami agresywna az tak,ze czasem potrzaskam cos lub trzasne drzwiami,szybko mozna mnie wyprowadzic z rownowagi i nie umiem nad tym zapanowac,choc chodze do psychiatry,ktory uczy mnie jak radzic sobie ze stresem metoda oddychania,skupiania sie na innych rzeczach itd jednak w danym momencie ataku,nie umiem stosowac tych zalecen.Dodam,ze na sama mysl,ze mam wyjsc z domu gdziekolwiek sama ogarnia mnie lek.Trwa to juz pare lat...
ponad rok temu

Sugerowałabym podjęcie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym. sama nauka sposobów radzenia sobie nie rozwiązuje problemu. trzeba spróbować dotrzeć do jego źródeł. To długa droga ale skuteczna i zmiany są trwałe. pozdrawiam.

Zachęcam do skorzystania także z psychoterapii (lekarz psychiatra może wystawić skierowanie). Pozwala ona zrozumieć i poradzić sobie z emocjonalnymi i osobowościowymi przyczynami nerwicy, a tym samym pozbyć się jej trwale.