Lepkość i postać nasienia w badaniu

proszę o pomoc w interpret. badań nasienia:czas upłyn:20minbarwa:mlecz-białalepkość: praw.pH:7,9wyst.aglutyn.: witka-witkakom.sperm:4-5 w p.wleukocyty:8 mln/mlbezpost.c.prostaty:1-2 w p.w.ruchliwość kat.a: 10%ruchliwość kat.b: 61%ruchliwość kat.c: 2%ruchliwość kat.d: 27%l.plemn. w 1ml: 32 mlnl.plemników w ejakulacie: 96mlnplemniki żywe:80%plemniki martwe:20%plemniki o praw.bud:18%plemniki o niep.bud.:82�fekt główki:52�fekt szyjki i wstawki:4�f.witki: 36swim up:5mln/ml

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić lekarz, który zlecił wykonanie badania.