Luźne mięśnie brzucha po ciąży trojaczej

Witam Moje pytanie dotyczy brzucha po ciąży, a dokłdadniej mięśni, które po ciąży nie chcą się zejść spowrotem. Jestem 6 miesięcy po urodzeniu trojaczków i chciałabym dowiedzieć się kiedy i czy wogóle mięśnie się zrosną. Przerwa między nimi, przy pozycji lezacej z uniesiona głowoą to około 1-1,5cm - mogę wsadzić spokojnie jeden palec.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczna interwencja chirurgiczna. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.