Mam grube uda - czy bieganie rozwiąże mój problem?

Witam, mam 15 lat. Ogólnie nie jestem gruba, ale mam ogromny problem z udami. One są gigantyczne! Ile mniej więcej centymetrów uda mi się stracić w ciągu miesiąca, jeżeli codziennie będę biegała rano (słyszałam, że rano prędzej się spala tłuszcz), na czczo oraz ćwiczyła na "agrafce"? Nie rozbuduję sobie przy tym mięśni?

Witam,
przede wszystkim nie powinnaś biegać na czczo - jogging jest bardzo wyczerpujący, a Twoje mięśnie potrzebują energii, której nie mają skąd czerpać bez dawki pożywienia. Tkanka tłuszczowa spala się po około 30 minutach joggingu, ale wcześniej energia jest pobierana z białek pełniących wiele ważnych funkcji w organizmie. Dlatego proponuję spożywać małe śniadanie na około pół godziny przed treningiem - nawet koktajl mleczno-owocowy wystarczy. Ćwiczenia na motylku czy agrafce też są polecane. Trudno mi powiedzieć, ile cm możesz stracić, bo jest to kwestia indywidualna. Zajrzyj też do artykułu poświęconego szczupłym udom http://portal.abczdrowie.pl/sposob-na-szczuple-uda.

Pozdrawiam