Mam wrażenie, jakby ciagle brakowało mi powierza - co się ze mną dzieje?

Witam, mam 24 lata, w 2009 roku urodziłam synka i od tego momentu wszystko się zmieniło - zaczęłam być smutna, nic mi się nie chciało, czułam ogólne przybicie. Nie byłam z tym u lekarza, myślę, że wtedy była to depresja poporodowa. Po 3miesiącach wszystko jakby powróciło do normy, ale teraz (minęło 15 miesięcy) znowu dzieje się ze mną coś dziwnego - mam wrażenie jakby ciągle brakowało mi powietrza:(. Kiedy uda mi się nabrać głęboki oddech czuję wtedy ulgę, im więcej o tym myślę, tym gorzej się czuję. Co mam robić? Proszę o pomoc.

Witam!

Pani problem może być związany z odczuwanym lękiem. Warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem psychiatrą, by mógł zdiagnozować zaburzenie oraz zalecić odpowiednie leczenie. Może Pani także skorzystać z pomocy psychologa. Będzie Pani mogła pracować nad swoimi problemami i wewnętrznymi konfliktami.
Praca z psychologiem może dać Pani możliwość poprawy swojego samopoczucia.

Pozdrawiam