Tak się boję, co się dzieje ze mną?

Proszę o pomoc, nie wiem co się dzieje ze mną - odkąd pamiętam zawsze byłam dość silna psychicznie, chociaż życie dało mi porządnie w kość. Ostatnio, jakieś 7dni temu, zaczęłam się czuć gorzej, jakby mi nieco w głowie się kręciło, jakiś niezrozumiały lęk, napięcie straszne, w głowie mózg jakby ściśnięty czymś i ten jakiś dziwny lęk. Sama wychowuję 5 dzieci, mąż w więzieniu, boję się, że zaczynam wariować - gdzie szukać pomocy by dokładnie zdiagnozować co się ze mną dzieje? Czy to może być wina tego, że sama zostałam ze wszystkim i nie mam na kogo liczyć? Nie mogę zwariować, staram się być silna, ale boje się, że mi przez to dzieci mogą zabrać, a wtedy sens życia całkiem zniknie. Od dłuższego czasu mam problemy ze snem nawet jak kawy nie piję. Tak się boję, co się dzieje ze mną?

Witam!

Pani obecny stan może być wywołany silnymi przeżyciami i ilością obowiązków, z jaką się Pani sama zmaga.
Żeby dowiedzieć się, co Pani dolega proszę udać się do lekarza psychiatry. Będzie mógł postawić diagnozę i zalecić odpowiednie leczenie. Warto także, żeby skorzystała Pani z pomocy psychologa. Będzie Pani mogła rozmawiać o tym, jak się Pani czuje i co się dzieje w Pani życiu. Pomoc psychologa będzie dla Pani możliwością rozwiązania wewnętrznych trudności. Bezpłatna pomoc psychologiczna dostępna jest w Ośrodkach Pomocy Społecznej, Centrach Interwencji Kryzysowej, Ośrodkach Pomocy Rodzinie, itp.
Ma Pani prawo do przeżywania trudności, szczególnie w tak ciężkiej sytuacji. Jeśli będzie Pani korzystała z pomocy wymienionych instytucji, będzie Pani mogła tam również skorzystać z pomocy prawnej. Prawnik będzie mógł Pani wyjaśnić, w jakich okolicznościach sąd może Pani odebrać dzieci. Proszę nie bać się poszukać pomocy, gdyż jest Pani bardzo potrzebna. Dzięki odpowiedniemu wsparciu będzie Pani mogła dalej sprawnie funkcjonować.

Pozdrawiam