Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Miłość na odległość a rozstanie

to miłość na odległość mamy po 16 lat.byliśmy razem 9 mies byłem u niej na wakacjach i ona po 3/4 tyg. po odjechaniu zrywa i mówi że to koniec.nie chce kontaktu i mnie olewa itd. mówiąc że odległość i za to że z nią zrywałem kilka razy za jakieś głupoty i ją wyzywałem 2 razy.ja się starałem tydzień o nią ale chyba pogorszyłem sytuację.bo ona nie chce rozmawiać i mówi że mnie nie kocha.czy mam do niej nie odzywać się jakiś czas czy nie wiem co robić? czy ona jeszcze wróci do mnie i jak to zrobić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Cykle snu

Nasz sen składa się zazwyczaj z kilku cyklów. Jeden trwa około 1,5 godziny. Czy wiesz, czym się charakteryzują te okresy snu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Witam serdecznie,
Napisałeś, że ona powiedziała Ci, że Cię już nie kocha. Jeśli to prawda to pamiętaj, że nikt nie jest w stanie zmusić kogoś do kochania.
Jak na razie postaraj się nie utrzymywać z nią kontaktu - może brak Ciebie spowoduje, że przemyśli całą sytuację i sama nawiąże z Tobą kontakt. Licz się jednak z tym, że to może niestety nie nastąpić.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witaj,
Możemy zarządzać wieloma sprawami, możemy się zmuszać do nielubianej pracy lub przedmiotu, ale niestety, a możne stety, miłością nie da się zarządzić. Nie można nikogo do niej zmusić. Jeśli ona nadal cie kocha, to odczekaj aż wody się uspokoją , aż minie jej złość na ciebie. Może wszystko wróci do normy.
Ale jeśli miłość wygasła, to lepiej że była szczera i powiedziała ci o tym , gdyby cię kłamała czułbyś się oszukany.
Trzymaj się
Dorota Kotarska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy