Molestowanie i agresja męża

MAM 28 LAT OD 6 LAT JESTEM WE FRANCJI Z NIM SLUB DOM DZIECI MAM DOBRO PRACE A ON NON STOP PATOLOGIA BICIE SZARPANIE APOZNIEJ IDEALNY MOZ ODMIENIONY NA ILE????JAK MA ZROZUMIEC ZE TO KONIEC ZE JA JUZ NA SILE Z NIM NIEBEDE JAK BEZ SINIAKOW WYJSC Z TEGO MALZENSTWA I ZYC Z DZIECMI SPOKOJNIE Z DALA OD TEJ OKROPNEJ MILOSCI NIENAWIDZE GO BOJE SIE NIEMAM JUZ SIL ANI WYBACZAC....JAK DOCZEKAC DO ROZWODU I DALEJ WIERZYC W SENS ZYCIA

W takiej sytuacji zachęcam do skorzystania z pomocy psycholog (jeśli nie ma możliwości na miejscu w gabinecie, można skorzystać z pomocy gabinetu online). Udzieli wsparcia, pomoże stawiać granice, poradzić sobie z traumą i emocjami nawarstwionymi przez lata ich tłumienia itp. To pozwoli Pani nie tylko poradzić sobie z obecną sytuacją, ale także spojrzeć w przyszłość bez lęku i z nadzieją.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza