Ataki agresji u męża a rozwód

witam musze sie rozwiesc z mezem od 7 lat ma ataki niesamowitej agresji do mnie rzuca sie na mnie grozi szarpie ....jestem zmuszona uciekac albo dzwonic w biegu na policje.potem on placze przeprasza i wpamia ze niemoge go caly czas rozwodem szantazowac ALE NA MILOSC BOSKO NIEMOGE TAK DALEJ ZYC CHODZI DO PSYCH; NIC NIE DOCHODZI DO NIEGO....SZUKA CALY CZAS CO JA ODMOWIE ALBO ZROBIE I ZACZYNA SIE KOSZMAR SOBOTNIEJ NOCY.DWOJKA DZIECI 3i 5 LAT PLACZO BOJO SIE NIKT Z NAS JUZ NIEWIERZY ZE ON SIE ZMIENi

Czasem żeby chronić siebie trzeba podejmować kroki trudne. Nie warto straszyć rozwodem, jeśli naprawdę nie czuje Pani tego, że mogłaby i chciała odejść. Proszę skonsultować się z psychologiem. Pomoże stawiać granice i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Pomoże także zobaczyć wzorce relacyjne i zachowania, które doprowadziły do tej sytuacji, a także pokieruje zmianą. Psychoterapia jest potrzebna także Pani. Po to by wydobyć się z tego koszmaru i by nie popaść w następny.