Mówienie o miłości i porzucenie męża

Co mam zrobic jezeli zona mnie zdradzila i zostawila na czas 3 miesiecy mowiac ze mnie nie kocha i nigdy nie bedziemy razem odpychajac mnie jak by mnie nigdy nie znala po 3miesiacach wraca mowi ze mnie kocha i po 4 miesiacach zostawia mowi mowi ze nie kocha jeszcze mamy 3letnie dziecko co mam zrobic kocham ja tak bardzo ze nie pitrafie zyc bezniej mnachodza mnie mysli o zakoczeniu mojego zycia nie potrafie zrozumiec jak tak mozna mowiac kocham i klamac wykorzystac i bawic sie mna

Wiele jest aspektów, które należałoby w Pańskim przypadku poruszyć w dialogu z psychologiem. Przepraszam, ale radzenie w tym przypadku tym kanałem to jak stawianie kabały. Zapraszam do gabinetu psychologa:)

Bardzo ważne jest aby w tym okresie trudnych pytań skierował Pan swoje kroki do gabinetu psychologa, który pomoże Panu "rzucić światło" na odpowiedzi na chociaż część z nich, a przede wszystkim udzieli potrzebnego teraz wsparcia . Wszyscy jesteśmy warci miłości i nie ma w tym nic niewłaściwego że czuje się Pan w swoim związku niepewnie, a wręcz ma poczucie że jest wykorzystywany. Pytanie tylko co dalej zrobić z tą informacją i jak dalej żyć. Jest wiele dróg a ta którą Pan kroczy jest tylko jedną z nich. Dlatego namawiam na rozmowę z terapeutą który pomoże odbudować Panu swoje życie na nowo, odzyskać wiarę w siebie, a kto wie- może w konsekwencji poprawią się również Pana relacje z żoną :) W każdym razie warto powalczyć- tym bardziej że ma Pan 3letniego Malca, który na pewno bardzo na pana liczy i dla którego z pewnością warto żyć :) Pozdrawiam serdecznie, Monika