Momenty kryzysu na diecie

Witam. Czy jeśli podczas diety któregoś dnia załamię się i zjem 2 kawałki pizzy to moja dieta będzie na nic ?

Dzień dobry! Jeśli któregoś dnia dojdzie do naruszenia zasad prawidłowego żywienia, to nie powinno rezygnować się z prowadzenia zdrowej diety. Warto jednak zadbać, aby takie "kryzysy" nie powtarzały się zbyt często. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam,
oczywiście, że. Chyba, że te sytuacje będą się pojawiały często to wtedy zwiększa Pani wartość kaloryczną diety i efekt odchudzania jest niewielki. Proszę Pamiętać, że dobrze zbilansowana dieta polega na zmianie nawyków żywieniowych, a takie sytuacje będą się zdażały często. Musi Pani jednak pamiętać, że takich "grzeszków" należy unikać.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn