Czy dieta 1500 kcal może być pełnowartościowa i zbilansowana?

Czy dieta 1500 kcal może być pełnowartościowa i zbilansowana jeśli chodzi o redukcję?

Witam. Dieta 1500 kcal może być prawidłowo zbilansowana i pełnowartościowa. Wszystko zależy od jakościowego i ilościowego doboru produktów w jadłospisie. Po porady żywieniowe zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska