Możliwość stworzenia udanego związku homoseksualisty z dziewczyną heteroseksualną

czy jak jestem homoseksualista moge sie zakochac w dziewczynie heteroseksualnej bo mysle ze tak sie stało I stworzyc udany zwazek.

Dzień dobry!

Na różnych etapach życia mamy różne potrzeby i jest możliwe stworzenie takiego związku, jeśli więź z partnerką będzie rozwijała się u Państwa w pozytywny sposób we wszystkich ważnych dla Państwa aspektach. Być może jest Pan osobą biseksualną?

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Pańskie pytanie dotyczy przewidywania przyszłości, dlatego nie jest możliwe udzielenie na nie odpowiedzi. Skoro jednak czuje Pan to, co opisał Pan w poście, dodatkowo z wzajemnością, nie ma żadnych przeszkód, by nie podjąć tej próby.

Pozdrawiam.