Możliwość zjadania owoców 10-15 minut po treningu

Witam.Zszedłem w tym roku do 6% TT i robie wszystko aby to utrzymać i powoli dodawać kalorii.Ogólnie teraz nie jem ww. prostych, ale teraz jest sezon na owoce i chce dodac je w posiłku po cardio albo potreningowym. Problem w tym że nie zamierzam zjadać ich na siłowni tylko w posiłku potreningowym jakieś 10-15 min po treningu.Jak długi jest okres po treningu gdy te ww.pr. pójdą w uzupełnienie glikogenu a nie w TT? 10- 15 min jest ok?Jeśli nawet minim. może to wpłynąć na BF to odpuszcze sobie je

Okno anaboliczne po treningu to 2-3 godziny, jednak najważniejsza jest pierwsza godzina po , wtedy najlepiej uzupełnić starty glikogenu w mięśniach, więc owoce sprawdzą się w tym dobrze.