Myśli samobójcze i depresja u nastolatki

Mam problem sama ze sobą. Źle się czuje psychicznie przedwczoraj chciałam się zabic wzięłam aspiryne i acard całe opakowania. Nic mi się nie stało nie radzę sobie ani z emocjami ani z przeszłością nie chce iść do lekarza bo przez 8 lat się tak włączyłem i nic nie dało jak mogę sama sobie poradzić trochę żałuję że się nie udało zabić jestem w dołku i nie chce juz zyc

Pisze Pani, że jest Pani bardzo trudno być ze sobą, rozumiem też, że podejmowane przez Panią wcześniejsze działania nie przyniosły oczekiwanego efektu i dlatego trudno wejść w kontakt z osobami, które mogłyby Pani pomóc. Zmierzenie się z trudnymi emocjami i przeszłością nie jest łatwe, ale może przynieść ulgę. Proponuję zaufać i udać się do lekarza psychiatry i do psychoterapeuty.