Nadmierne spędzanie wolnego czasu przed komputerem

Witam mam problem postanowiłem rzucić spędzanie wolnego czasu przed komputerem facebook rozne storny typu besty kwejk oraz oczywiscie gry komputerowe od mmorpg po fps problem jest taki iż jesli mam dużo wolnego czasu nie mam co robić i wracam do komputera uprawiam sport streetball (koszykowka) jazda na rowerze spedzanie czasu z dziewczyną jednak kiedysie z nią nie widze a pogoda za oknem nie dopisuje wracam do nałogu a potem nawet w cieple dni ciezko sie oderwać ; /

Witam. Warto zgłosić się po pomoc do Ośrodka czy Przychodni Leczenia Uzależnień. Otrzyma Pan fachową pomoc psychologiczną, darmową, bo na NFZ. powodzenia

Witam skoro samodzielne próby poradzenia sobie z uzależnieniem od komputera zawiodły proszę skorzystać z pomocy fachowców,np pomocy psychologicznej w ośrodku leczenia uzależnień lub psychoterapii indywidualnej w wybranym gabinecie psychologicznym. Pozdrawiam

Warto od ustalenia norm spędzania czasu przy komputerze np. do 2h dziennie łącznie z pochodnymi np. tablet, telefon itp, oraz planować kolejne dni by wyeliminować tzw.puste przebiegi. Jeżeli nie zdoła Pan utrzymać tego w ryzach konieczna będzie terapia.

Witam. Jestem pod wrażeniem, ze sam pan zauważył u siebie problem i że chce z nim skończyć. Super. Trzeba poszukać czegoś co pana zainteresuje w czasie kiedy pogoda nie dopisuje czy to np spotkanie sie z kolegą czy czytanie czegos ciekawego czy czas z rodzicami choćby przy jakiejś grze.