Nadużywanie alkoholu, brak wsparcia ze strony rodziny i choroba dzieci

mam duzy problem naduzywam alkohol mialam przerwe 2lata wytrzymalam mam dwoje dzieci ktore sa chore maz lubi zajrzec do kieliszka patrzac sie na to ja tagze zaczynam to robic zdazylo sie to kilka razy juz od czasu kiedy urodzilam dziecko cala ciaze nie pilam i rok po urodzeniu przetrfalam ale do dzis fszystko mnie przerasta nie mam wsparcia w rodzinie choroba dzieci powazna jestem ze wszystkim sama nie potrafie sobie pomoc najgorsze jest to ze jak wypije to jestem bardzo agresywna kocham dzieci

Dzień dobry!

Pomoc otrzyma Pani - a także otrzymają Państwo oboje - m.in. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Pomocy Rodzinie, Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodku Terapii Uzależnień, Centrum Praw Kobiet, Caritas, ruchach samopomocowych Anonimowych Alkoholików (AA)...

Pozdrawiam!

Bardzo gorąco zachęcam do kontaktu z terapeutą uzależnień w ośrodku leczenia uzależnień. Pani obowiązkiem jest przede wszystkim zadbać o zdrowie i spokój dzieci, a z tym jak Pani pisze nie jest najlepiej. Proszę to zrobić, pójść do terapeuty. Przecież kocha Pani dzieci!!!!!!
Pozdrawiam