Nagła utrata przytomności z krwawieniem z nosa

Witam, około 3 rano miałam mały wypadek... kolega podniósł mnie do góry, a następnie upuścił mnie na podłogę. Podobno byłam tylko chwilę nieprzytomna, ale pierwszy raz w życiu poszła mi krew z nosa, co w moim przypadku jest dziwne, ponieważ trenowałam zawodowo sztuki walki i wiadomo, że nie raz dostałam po twarzy. Bardzo boli mnie głowa i mam nudności. Nie wiem czy po prostu to mi przejdzie czy coś jest nie tak i potrzebna jest interwencja lekarza. Pozdrawiam, Ola.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta w szpitalnym oddziale ratunkowym.