Nagłe uczucie słabnięcia i palenia skóry

Mam napadowe objawy: nagłe uczucie słabnięcia, po kilku sekundach zaczyna palić mnie skóra na powierzchni całego ciała i z każdego milimetra zaczyna wyciekać bardzo intensywny, zlewny bezwonny pot (woda). Trwa to raz 4-8 min. i mija. Występuje całą dobę, od kilku do kilkunastu razy, nie ma reguły. Co się dzieje?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie widzi Pani związku z jakimś czynnikiem? Stresem? Temperatura? Pokarmem? Sugeruję wizytę u alergologa.
Pozdrawiam