Nagłe zerwanie kontaktu przez dziewczynę

Witam. Napisałem do takiej jednej dziewczyny którą chciałem poznać. No i poznaliśmy się i po spotkaniu pisaliśmy. I pisaliśmy sobie i czasem ona pierwsza pisała czasem ja. I wczoraj pisaliśmy i ona napisała że nie ma czasu pa a ja jej że jak coś to niech się odezwie a ona ok przepraszam pa. I dziś już wieczór a ona nadal nie pisze,czy to przez nową szkole?Nie chce się jej narzucać ale ciągle myślę dlaczego nie pisze... W niedzielę dała mi buzi i wgl więc chyba tak odrazu się jej nie odmieniło...

Być może to reakcja na nowe obowiązki, zadania, mniejszą ilość czasu wolnego, nacisk rodziców, brak możliwości, jakieś zdarzenie losowe itp, które wpłynęły na przekierowanie uwagi dziewczyny. Warto uzbroić się w cierpliwość lub po prostu dopytać czy coś się stało. Najczęściej jasna komunikacja pozwala uniknąć domysłów i błędnych uczuć z tym związanych.