Napady płaczu po stracie ukochanej osoby

Witam! 6 miesięcy temu zmarła mi babcia która wychowała mnie i była dla mnie całym życiem! d tamtego czasu mam, dziwne napady płaczu,smutek.Trochę problemów związanych z finansami itd trafiłam na staż do ośrodka dla chorych lódzi psychicznie i tam zaczeły się dziwne lęki przed chorobą psychiczną! Moja matka choruje na shizofrenie i wszystko mi się przypomniało całe dzieciństwo! jeszcze choroba żołądka złe samopoczucie itd. mam super męza i 2 ślicznych dzieci ! proszę o pomoc jak wyjsć z problemu
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Łuszczyca a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psycholog Monika Kotlarz-Koza wyjaśnia związek miedzy łuszczycą a depresją.

Konieczna będzie pełna konsultacja psychologiczna. Takich stanów nawet związanych z bardzo ciężkimi przeżyciami nie wolno lekceważyć zwłaszcza w przypadku osób w kťorych najbliższej rodzinie zdiagnozowanowano poważne zaburzenia psychiczne. Wizyta może mieć natomiast wymiar czysto profilaktyczny.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Dzień Dobry Pani,

Pochylam się nad Pani stratą ukochanej Babci, tak jak potrafię.

Proszę pozwalać sobie na emocje, bo to tak jakby Pani Mama odeszła.
Proszę nie myśleć o chorobie, a pomóc skutecznie może Pani sobie, korzystając z rozmowy i ewentualnej terapii z psychologiem, do czego Panią bardzo zachęcam.

Jest Pani ważna dla samej siebie, dla Męża i dla swoich Dzieci.

Życzę Pani tylko odwagi i pomyślności,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty