Napuchnięte nogi i metody na skuteczne schudnięcie

Witam , potrzebuję pomocy mam 152 cm.wzrostu i ważę 93 kg. diety nie pomagają , ćwiczę na orbitreku po 35 mindziennie , mam ciągle napuchnięte nogi , kiedyś brałam zelixe i to mibardzo pomogło schudnąć ale po 2 nlatach znowu przytyłam .Proszę pomuszcie mi , może znacie jakiś lek który mi pomoże ,mój lekarz mówi aby być zdrowym trzeba schudnąć , ale jak? BARDZO PROSZĘ O POMOC.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

obecnie zarejestrowanym lekiem jest orlistat, proszę skonsultować z lekarzem czy jest on dla Pani wskazany.

Pozdrawiam serdecznie