Natrętne myśli dotyczące kręcenia się w kółko

Szanowni Państwo. Jestem zdrową fizycznie 22-latką, nie mam żadnych problemów z nauką czy z pracą, należę do domatorów. Od dziecka (od małego dziecka) mam potrzebę kręcenia się w kółko do muzyki - dosłownie, puszczam muzykę i kręcę się wokół własnej osi. Mam tak do dzisiaj - dłuższy czas bez kręcenia powoduje u mnie rozdrażnienie. Chęć do kręcenia powoduje po prostu potrzeba odpoczynku, zobaczenie czegoś inspirującego wyobraźnię w TV. Skąd takie coś może się brać? Czy to jakiś problem?

Nic tylko pozazdrościć. Gdyby każdy miał tak prosty sposób na rozdrażnienie nie miałbym pracy.
Pozdrawiam

Kręcenie się w kółko sprawia, że błędnik (odpowiedzialny za poczucie równowagi) wariuje - daje to na moment troche taki efekt dla naszej psychiki jak wypicie niewielkiej ilości alkoholu.
Samo kręcenie się nie jest czymś złym - bo czy jakoś to szkodzi Tobie lub innym?
Natomiast natrętne myśli o tym byłyby niepokojące - gdybyś jakoś tego kręcenia nie akceptowała, próbowała się powstrzymać, ukryć, gdyby to jakoś utrudniało Twoje funkcjonowanie, powodowało wymioty, problemy z koncentracją uwagi itd. A czy tak jest? Jak jest to zapisz się na konsultacje do psychologa.
Pozdrawiam serdecznie.