Nauka śpiewu z przepony

witam chcialam sie zapytac jak mozna ladnie spiewac z przepony jak mozna sie tego nauczyc ? tak w domu samemu jest to mozliwe ?

Proszę Pani,

Proszę skontaktować się z nauczycielem śpiewu. Taki specjalista najlepiej udzieli Pani porady w tej szczegółowej sprawie.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Polecam zajęcia z emisji głosu. Natomiast to pytanie powinno chyba trafić do innego działu, jako psychoterapeutka nie czuję się specjalistką od śpiewu. Pozdrawiam

Wielu śpiewaków i nauczycieli śpiewu oferuje lekcje emisji głosu i śpiewu. Warto skorzystać, bo oprócz pracy oddechowej, można nauczyć się znacznie więcej- np o radzeniu sobie z tremą, pracą z brzmieniem głosu itp.