Nawracające infekcje intymne u 27-latki

Od 7 lat mam nawracające infekcje intymne (ostre pieczenie i swedzenie, zaczerwienienie, czasem patologiczna wydzielina), przewaznie po stosunku. Przez lata robilam mnostwo posiewów wymazów pod kątem bakterii/grzybów ZAWSZE wychodziły jałowe, cytologia ok, mam prawidlowe nawyki higieniczne, kazdy z dotychczasowych partnerów był leczony/wykonywane wymazy u nich były jałowe. W ciągu każdego miesiąca muszę aplikować jakieś globulki by łagodzić objawy-MAM JUŻ TEGO DOSYĆ, to zabiera mi radosc zycia.

Witam
Nie wspomina Pan nic o tym, jak przebiegały Pani
relacje z mężczyznami.
Jakie uczucia i emocje przywołują wspomnienia o nich?
Jaki ślad pozostawiły w Pani sercu i w psychice?
Kobiece dolegliwości, zwłaszcza te nawracające,
często mają podłoże psychologiczne.
Najczęstszą przyczyną są bolesne doświadczenia w relacji z mężczyzną.
Poczucie zranienia, rozpamiętywanie krzywd, nieprzerobione lęki,
oraz blokowanie swojej kobiecości, niezadowolenie ze swojego
wyglądu, kompleksy, poczucie winy a także stłumione żale i urazy,
niejednokrotnie są źródłem problemów z narządami płciowymi.
Na podstawie Pani opisu nie można stwierdzić nic pewnego.
Rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji. Jeżeli jednak Pani kobieca dusza cierpi,
to może oznaczać, że potrzebuje Pani wsparcia psychologicznego.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie, ewentualnie
podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie