Nazewnictwo czynności seksualnych

Jak można nazwać ruch związany z seksem? Czy istnieje jakieś medyczne określenie lub inne nie wulgarne na ten ruch prącia ? Odpowiedzi potrzebuję w celach edukacji nastolatka,aby uniknąć sytuacji,w której dziecko mówi słowo " ru..ać"

Witaj!
Niestety większość nazewnictwa o którym wspomniałeś to tzw. nazewnictwo "podwórkowe" , które nawet nie opisuje ruchu penisa. Jest także nazewnictwo seksuologiczne- ruch jest rytmiczny - posuwisto zwrotny- to także nazewnictwo medyczne, ponieważ ruchy frykcyjne mogą być niezrozumiałe, zależy to od nastolatka. Pozdrawiam

Fachowa nazwa to ruchy frykcyjne. Wielu ludzi używa nazwy "uprawiać seks", "odbyć stosunek" lub określenia "kochać się" (co sugeruje związek emocjonalny). Warto pomyśleć, jakiego określenia Pan by użył myśląc o relacjach intymnych z bliską osoba. Ważne jest- bardziej od fachowych nazw- by był Pan w tym tłumaczeniu spokojny i autentyczny, to może najbardziej pomóc młodemu człowiekowi.