Nerwowe myślenie o każdej sytuacji

Od dłuższego czasu jestem bardzo bardzo nerwowa. W chwili gdy ktoś mnie zdenerwuje, rzucam się po prostu. No ale nie w tym problem bo z tym walczę. Problem tkwi w tym że jak coś mnie zdenerwuje i już sytuacja się opanuje to ja dalej w głowie przetwarzam tą sytuacje i "odgrywam" na nowo w myslach role osób podczas tej kłótni. Napędzam się tym i denerwuje, to trwa dość długo. Ciągle o tej sytuacji nerwowej myslę i nie mogę przestac, wtedy mam cały przykładowo ranek zepsuty. Czy to jest jakaś nerwi

Taki przymus w sobie najlepiej pokonać idąc na terapię, najlepiej Gestalt, która doskonale radzi sobie z takimi sytuacjami.
Pozdrawiam.

Dzień dobry, jeżeli pani objawy mocno panią niepokoją zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej - specjalista zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.