Nie czuję zainteresowania od partnera

mam 35 lat od 3 lat jestem wdową mam 9,5 letnią Klaudie W lipcu 2012roku poznałam Marcina też ma 35lat i 3 letniego syna Maksa W pażdzierniku Marcin wprowadził się do mnie. I nie czuję się przez niego kochana!!! co prawda utrzymuje nas. ale ja cały czas musze prosić o jakie kolwiek zainteresowanie mną, a jak zwrócę uwagę to obraża się i nie odzywa. boli to podwójnie ponieważ ja dość długo mówiłam Mu że jeszcze nie teraz kocham usłyszałam raz zazdrosny też nie jest o mnie bo twierdzi że mi ufa

Witam serdecznie,
Może Pani partner nie potrafi okazywać uczuć i zainteresowania lub nie wie, w jaki sposób powinien to robić. Radziłabym przeprowadzić z partnerem szczerą i spokojną rozmowę. Proszę mu powiedzieć o swoich potrzebach i oczekiwaniach wobec niego. Niech tylko Pani pamięta, aby unikać w tej rozmowie oskarżeń i wyrzutów.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że nie zaktualizowaliście Państwo swoich potrzeb, bo prawdopodobnie nie rozmawialiście otwarcie, co dla Pani i dla Pani Partnera jest ważne.
Zachęcałabym Panią do zaproszenia Partnera i Pani do podjęcia pracy terapeutycznej nad Waszym związkiem.

Jeśli nie byłoby otwartości na terapię ze strony Partnera, to doradzam Pani indywidualną konsultację u psychologa, podczas której będzie mogła Pani wzmocnić swoją pewność siebie, by umiejętnie zadbać o swoje potrzeby, czego Pani serdecznie życzę,

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.
irena.mielnik.madej@gmail.com