Nie mam ochoty na seks z moim mężem - jak to zmienić?

Mam ogromny problem. Mam 26 lat, od 6 lat jestem mężatką, mam dwójkę wspaniałych dzieci i brak ochoty na seks. Gdy mój mąż tylko zaczyna się do mnie zbliżać, to ja drętwieję, jestem przerażona, że znowu chce się kochać. A ja jestem zimna jak głaz, muszę sie zmuszać, aby cokolwiek zacząć. Denerwują mnie pocałunki, dotyk, wszystko! Dziwne jest to, że jak już się zmuszę i zacznę się kochać, to po jakiejś chwili wszystko obraca się o 180 stopni i nabieram ochoty. Ten początek jest potwornie trudny, mam wtedy 1000 myśli na minutę, mam ochotę płakać, krzyczeć, żeby dał mi spokój, a po chwili mam ochotę na jeszcze i jeszcze. Już sobie z tym nie radzę, jestem przygnębiona, smutna i przerażona. Pomocy

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Z opisu jaki Pani zamieściła, podłoże problemu najprawdopodobniej tkwi przyczynach psychogennych. Zaniedbanie tego problemu może prowadzić tylko do jeszcze głębszej frustracji, dlatego też najlepiej byłoby, gdyby wybrała się Pani do lekarza specjalisty - do seksuologa. Może się bowiem okazać, że niezbędna będzie terapia pod okiem np. psychologa.

Proszę nie zwlekać i się nie martwić! Takie terapie przynoszą naprawdę rewelacyjne efekty.

Zachęcamy do zadawania innych pytać, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl