Niekontrolowane napady chęci i podjadania

Z czym moga wiazac sie niekontrolowane napady checi podjadania? Jak ma sie do tego zaburzenia w funkcjonowaniu gospodarki nerwowo homonalnej? I jakie badania pod opieka lekarza warto wykonac

podjadanie słodkiego to pasożyty, słonego to brak mikroelementów+w obu tematy emocjonalne do rozwiazania.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Kompulsywne podjadanie może mieć zarówno podłoże psychiczne, jak i somatyczne, związane np. z gospodarką hormonalną. Dobrze jest wykonać panel hormonalny oraz badanie tarczycy i poziomu cukru. Jeżeli wyniki badań byłyby w normie, wtedy proszę skonsultować się z psychologiem, w celu zbadania czy problem nie leży w psychice.

Pozdrawiam serdecznie.