Niepokój po wyjeździe chłopaka za granicę

Witam. Otóż mój chłopak wyjechał za granicę i nie mogę się od tej pory w ogóle odnaleźć. Cały czas dzwonie do niego po kilka razy jezeli nie odpisuje chciazby kilka minut. Twierdzi ze nic zlego nie robi zebym mu w koncu uwierzyla przez to codziennie sa bardzo ostre kłotnie bo ja nie potrafie tego zrozumiec. Uspokoję sie i niby ok ale na drugi dzien robie znow to samo. Ja juz sama mam tego dosc ale nie panuje nad tym. Twierdzi ze niszcze tym nasza milosc ale do mnie to nie dociera.Prosze o pomoc
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że tęsknisz za swoim chłopakiem i czujesz niepokój związany z jego nieobecnością. Jednak postaraj się mu zaufać. Pamiętaj, że jemu też na pewno jest bardzo trudno w takiej sytuacji i nie chce, aby teraz wasz kontakt kończył się na ciągłych kłótniach.
Jeśli masz jakieś hobby, to postaraj się nim wypełnić sobie czas, aby nie koncentrować myśli na chłopaku.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Sugeruję rozmowę i pracę z psychologiem, żeby mogła Pani dotrzeć do przyczyny Pani niepokoju (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej