Niepokojące objawy po przyjęciu leków Bactrim Forte i Heviran

Moja mama zachorowała na zapalenie ślinianki. Lekarz przepisał jej 2 lekarstwa: Bactrim Forte oraz Heviran. Dziś rano pierwszy raz przyjęła po jednej tabletce z każdego leku. O godzinie 14 wróciła z pracy i skarży się na drżenie rąk i nóg, nudności i ogólne osłabienie. Z tego co widzę, stan się nie poprawia. Czy leki mogą zaszkodzić? Czy zgłosić się do lekarza? Czy może jednak objawy są normalne?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Zatrucia grzybami - metody leczenia

W przypadku zatrucia grzybami może dojść do poważnego zniszczenia wątroby, a wtedy konieczne może być wykonanie dializy wątroby. Na czym polega taki zabieg? Wyjaśnia to toksykolog, dr Piotr Burda.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty