Niska samoocena a zazdrość w związku

Mam problem z kobietami jestem dla nich za dobry ulegly szybko mnie rzucaja zbyt szybko sie zakochuje jestem chorobliwie zazdrosny I jezeli sie zakochuje to mysle tylko o tej kobiecie ponad to mam niska samoocene I brak pewnosci siebie .... mam dda I chodze do psychoterapuety czy to mi minie?? I dlaczego tak jest?

Dzień dobry!

Te pytania zdecydowanie warto zadawać swojemu psychoterapeucie i z nim na ten temat rozmawiać.
Bez osobistej znajomości z Panem i znajomości historii Pana życia, na podstawie skąpych informacji, udzielenie odpowiedzi na te pytania nie jest, niestety, możliwe.

Pozdrawiam!

Te pytania proszę bezpośrednio kierować do swojego psychoterapeuty, gdyż właśnie w procesie leczenia psychoterapeutycznego należy omawiać oraz pracować nad uciążliwymi objawami. Celem rzetelnej psychoterapii jest właśnie pomoc w ich zminimalizowaniu.