Niski potas i godzina snu podczas nocy

Witam. Moja mama ma problem ze snem, spadła z wagi 9 kg przez miesiąc. Jest osłabiona, była u lekarza przepisał jej tabletki ale one nic nie dają. Chodzi teraz dość często do lekarzy Wyniki nic złego nie pokazują . Martwię się bardzo i chciałam się dowiedzieć co może jej pomóc. Ostatnio brała kroplówki bo spadł jej potas, je banany i różne rzeczy aby jej się to poprawiło lecz dalej nie może spać, śpi około 1 godzinę dziennie. Chciałabym się dowiedzieć jak mogę jej pomóc. Z góry dziękuję. Sylwia.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Sylwio bezsenność może być spowodowana wieloma czynnikami. Należą do nich między innymi zaburzenia psychiczne (takie jak depresja, zaburzenia lękowe), zaburzenia rytmu snu i czuwania, stosowane leki czy też choroby somatyczne. Napisałaś, że mama robi różne badania, ale ich wyniki nic nie wykazują. Ja radziłabym, żebyście poszukały najbliższej poradni leczenia zaburzeń snu, w celu wykonania szczegółowej diagnostyki przyczyn bezsenności u Twojej mamy. Pozdrawiam