Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia snu po bieganiu

Witam, Poszukuję od dłuższego czasu pomocy na temat bezsenności. Uprawiam/ łem bieganie i po przebiegnięciu dłuższych dystansów mój organiz reagował zgoła odmiennie od normy (tzn. zmęczenie powodowało zaburzenia snu). W chwili obecnej nie biegam od ok. 3-my, lecz problemy nie ustały. Wyniki, które już kilkakrotnie robiłem nie wskazują na jakikolwiek problem.... Proszę o pomoc, do jakiego specjalisty powinienem skierować swoje zapytania/ problemy.
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Zaburzenia snu mogą mieć różne podłoże. Takimi zaburzeniami zajmują się poradnie zaburzeń snu- w których poszukuje się przyczyn zaburzeń i oczywiście się je leczy. Jako że zaburzenia snu często mają podłoże psychosomatyczne takie poradnie często znajdują się przy poradniach psychiatrycznych- jednak proszę się nie uprzedzać w związku z tym.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy