O czym świadczą wzdęcia brzucha i kołatanie serca?

Witam . Od ponadad 7 miesiecy mam problemy.... Wymienie je:wzdety brzuch, odczuwam bicie I kolatanie serca, odczuwam bul po posilkach takie jak by drzenie...bul wystepuje z lewej strony na nad brzuszem. Pojawil mi sie rozstep miesni brzucha zle to wyglada jak napne brzuch. Szum w uszach. :-( :-(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie