O której powinna jeść osoba chcąca schudnąć?

Dzień dobry, jestem kobietą, mam 30 lat, 156 wz i 62 kg wagi, która po części została mi po ciąży ale tylko po części. Mam małą aktywność fizyczną bo głównie siedzę z dzieckiem w domu ale od 2 dni stosuję zasadę 10000 kroków. O której powinnam jeść posiłki? Wstaje około 8 a chodzę spać o 21-21.30.

Dzień dobry,

myślę, że jednak mało Pani siedzi małe dziecko ;) Żeby rzetelnie odpowiedzieć na Pani pytanie musiałabym przeprowadzić wywiad. Ilość posiłków nie jest kluczowa w procesie redukcji masy ciała. Prowadzę Pacjentów z 6 i 3 posiłkami w ciągu dnia. Żeby jednak nie zostawić Pani zupełnie bez odpowiedzi - proponuję posiłki co 3-4h. Ważne by nie były za małe i żeby między nimi nie była Pani głodna. Wbrew temu co zwykło sie sądzić najczęstsze zdanie po obejrzeniu jadłospisu brzmi " Pani Kasiu, ja tego nie przejem" ;) Pozdrawiam, Katarzyna Gediga, www.emvit.pl, również wizyty on-line