Czy osoba dorosła może jeść dania dla dzieci robione w słoiczkach?

Czy osoba dorosła może jeść dania dla dzieci robione w słoiczkach typu risotto z brokułami i królikiem przez Hipp? Czy w tego typu posiłkach jest dużo węglowodanów i tłuszczu? Na ile dziennie mogę sobie na takie coś pozwolić?

Witam.

Tak, może.
Skład i kaloryczność różnią się w zależności od dania.
Istotna jest też wielkość opakowania.
Co do "pozwalania sobie" to zależy od Pani trybu życia, diety, zapotrzebowania kalorycznego w ciągu doby itd.
Z reguły można spożywać kilka słoiczków dziennie.