Odchudzanie przy ćwiczeniach aerobowych i siłowych

Mam 36 lat, 164cm wzrostu i ważę 75kg Chciałabym schudnąć ok 10kg.Od miesiąca chodzę na siłownię(4 razy w tygodniu- ćwiczenia aerobowe i siłowe), jem ok 1600-1800 kal dziennie. Ciało się zmienia bo widzę różnicę w wyglądzie isamopoczuciu, jednak waga ani drgnęła.Mam pytanie ile dziennie powinnam spożywać węglowodanów, tłuszczów i białka, aby osiągnąć pożądany efekt? Dodam, że nie jem wogule słodyczy, nie piję soków (jem owoce).Jem regularnie 5 posiłków dziennie,nie jem słodyczy.Czemu nie chudnę?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

W Pani przypadku przydała by sie indywidualna ocena żywienia i ustalenie zapotrzebowania kalorycznego. Proszę udać się do pobliskiego gabinetu dietetycznego, wykonac analizę składu ciała a dietetyk dobierze własciwą dietę. Pozdrawiam