Objadanie się i stosowanie środków na przeczyszczenie

Witam, mam problem z "jedzeniem" opycham sie ,az ledwo siedze potem placze,ze jestem gruba i biore tabletki na pzeczyszczenie. dietetyk,psycholog kto mi pomoze?

Wyobrażam sobie, że taki styl funkcjonowania może być dla Pani szalenie wyczerpujący, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Zachęcam do wizyty u psychologa, który pomoże Pani odnaleźć źródło problemu oraz pomoże wspólnie wypracować rozwiązanie.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

Dzień dobry,
sugeruję wizytę u psychoterapeuty. Konsultacje pozwolą stwierdzić czy mogłaby pani skorzystać np. z własnej psychoterapii czy może lepsza byłaby inna forma pomocy. Polecam szczególnie podejście poznawczo-behawioralne, które jest bardzo skuteczne w pracy z różnymi trudnościami w sferze odżywiania się.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

Mechanizm, który zdawkowo Pani opisała jednym zdaniem, bardzo często pojawia się w zaburzeniach odżywiania typu bulimicznego. Zalecam udać się do psychologa i podjąć z nim pracę nad Pani sposobem odżywiania, podejściem do jedzenia oraz przekonaniami na temat siebie. Szczególnie polecam współpracę z psychologiem poznawczo-behawioralnym. Powodzenia!