Objawy raka ślinianki

Hej wszystkim. Nie dawno odszedł trener Barcy . Miał raka ślinianki . Co to wogóle jest i jakie mężczyzna ma objawy ? Mam taki lęk że chodzę spać zmyślą że się nie obudzę .. Od ponad tygodnia biore tabletki sesja ( matura za 3 dni) z magnezem i jakoś dziwnie mnie serce boli. Od tych tabletek ?

Witam, skoro matura za 3 dni to zapewne Pana dolegliwości mają podłoże psychologiczne. Silna reakcja lękowa może utrudnić Panu optymalne funkcjonowanie podczas egzaminu. Sugeruję wizytę u lekarza i włączenie na jakiś czas leków uspokajających. Jeżeli po maturze Pana stan się zmieni to na tym bym poprzestała, jeżeli nie, wskazana wizyta w gabinecie psychoterapeutycznym i przyjrzenie się samemu sobie. Pozdrawiam