Obrzydzenie do kobiecych narządów płciowych

Witam, mam 18 . Chcę mieć dziewczynę jednak trochę przeraża mnie kobiecy narząd płciowy. Co zrobić oby pozbyć się tego obrzydzenia?

Myślę, że tam uzyska Pan odpowiedzi i pomoc na dręczący problem. Na terenie Kielc jest kilku dobrych specjalistów.

Dzień dobry. Trudno odpowiedzieć na Pana pytanie na podstawie krótkiej informacji. Bardzo ważne mogą być Pana wcześniejsze doświadczenia z kobietami. Jeżeli ten problem bardzo Panu doskwiera zalecam udać się na konsultację do psychologa - seksuologa. Pozdrawiam.