Obrzydzenie do męskiego ciała

witam mam 20 lat mój chłopak jest 3 lata starszy. chciałby się ze mną kochać ale mnie jakos obrzydza męskie ciało nie wiem dlaczego. nie doświadczyłam nigdy niczego złego ze strony chłopaków. nie wiem co mam zrobic. i tak jest bardzo cierpliwy w stosunku do mnie. jest czuły i kochany. ale jak jet już coś więcej to ja uciekam od niego. nie wyobrażam sobie że mogłabym go dotykać. brzydze sie,wiem to jest jakieś chore ale mam tak ni. może dlatego ze jestem dziewica a on juz uprawiał seks.pomóżcie.

Pytanie też o Pani libido i subiektywnie odczuwany pociąg płciowy? A także relacje z chłopakiem jako całość? Oraz czy opisane trudności odczuwa Pani tylko wobec chłopaka, czy mężczyzn w ogóle?
Odpowiedzi pomogą Pani ustalić kierunek poszukiwań.

Witam
Myślę, że dobrze by było, gdyby skorzystała Pani z pomocy seksuologa. On pomoże Pani rozpoznać problem i rozwiązać go.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Dzień dobry.

Opisany przez Panią problem może mieć wiele przyczyn. Istotnie, jedną z nich, może być Pani brak doświadczenia w seksie, jednak wydaje się, że zgeneralizowane obrzydzenie (jak je Pani sama opisała) do męskiego ciała może mieć głębsze podłoże.
Z powyższego powodu sugerowałbym konsultację seksuologiczną i być może podjęcie terapii.
Pozdrawiam.