Obsesja na punkcie seksu

dziekuje za informacje. ale jak go do tego przekonac ze to co robi to jest zle. ze w jakims stopniu to jest opsesja na pukcie seksu ze to juz sexsoholizm . ciagle sypianie z innymi kobietami. jak z nim o tym porozmawiac bo dla niego to normalne . boje sie jego reakcji jak mu tak powiem prosto z mostu. jak mam zaczac z nim o tym rozmawiac. zeby poszedl do psychologa??

Dzień dobry.

Jak rozumiem, Pani post jest częścią wcześniejszej wypowiedzi, której nie znam, dlatego odniesienie się do Pani zapytania jest dla mnie niemożliwe.

Pozdrawiam.