Jak dokonać dobrego wyboru?

Witam..oczywiście się odezwał , on chyba próbuje za wszelka cenę uciekać od tego broni się bo myśli ze jak zostanie w domu z córką będzie lepiej..a jest gorzej bo się meczy i jest rozdarty..on łapie takie fazy wtedy najlepiej zejść mu z drogi..nie reagować i mu przechodzi..tak zrobiłam zaczął przepraszać i chyba soc zaczyna rozumieć ze razem będzie łatwiej..oby mam taką cichą nadzieję..też zmieniłam trochę podejście i może nam się uda..wiem ze długa droga..ale jestem pewna wyboru..

Dzień dobry.

Pani post jest chyba uzupełnieniem wcześniejszej wypowiedzi, której nie znam, więc nie do końca rozumiem istotę problemu.

Pozdrawiam.

Świadomość wyboru, odpowiedzialności jest bardzo ważna. I nie chodzi tu o obiektywnie dobry lub zły wybór, bo takiego najczęściej po prostu nie ma. Ważne, by czuć, ze dla mnie to jest najlepszy możliwy wybór.