Obsesja na punkcie sprzątania i krzyk

opis objawow :ciagle cos mi nie pasuje w zyciu mojej rodziny na wszystko co mi sie nie podoba reaguje krzykiem mam obsesje na punkcie sprzatania maz co by nie zrobil to i tak jest zle

Widać, że u podstaw tego wszystkiego jest dużo złości. Trudno jednak bez rozeznania ocenić jakie jest prawdziwe źródło tej złości. Może być tak, że Pani autorytarność jest związana z Pani rodzicem, a może być tak, że to wpływ hormonów. Przed pracą psychologiczną trzeba zawsze wykluczyć czynniki medyczne, jak np. klimakterium, czy problemy z tarczycą (od tego bym zaczął). Jeśli badania będą poprawne proszę rozważyć rozmowę z psychoterapeutą. Pozdrawiam.