Jak odzyskać spokój w związku?

Czy to znaczy, że mam zrezygnować z kontaktu z nim, aby odzyskać spokój wewnętrzny. Nie ma wielu osób, jestem tylko ja i on, nikomu nie zależy na tym, żeby nasze wzajemne relacje były dobre. Jasne komunikaty ? Po piekle, które przeszłam mam zamienić sie w aniołka ? Dobrze, ale jak ? Pozdrawiam Ewa

Dzień dobry.

Niestety, nie rozumiem Pani postu, który jest prawdopodobnie rozwinięciem jakiejś wcześniejszej wypowiedzi, której po prostu nie znam.

Pozdrawiam.