Obsesyjne myślenie o jedzeniu, zaburzenia miesiączkowania i męczliwość

Ważę 84kg wzr 162cm ciągle myślę obsesyjnieo jedzeniu tak ,jakby tobyło poza mną .Od 2 lat nie miesiączkuję.Nawet jak dopiero zjadłam to i tak za 5 min idę do lodówki.Mam brzuch wielkości piłki lekarskiej.Nie wiem ,jak sobie z tym poradzić .Od 7 lat nie palę.Nie ogę sie zmobilizować do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.Szybko się męczę ,chodzę rozdrażniona.To wszystko mnie przerasta.Ciągle myślę o jedzeniu tak jakby to było poza mną.Juz nie wiem ,co robić i gdzie się zgłosić po pomoc.

Dr Aneta Bednarek

Proszę zgłosić się w pierwszej kolejności do poradni leczenia zaburzeń żywienia tam zwykle dietetyk i psycholog ustalają odpowiednią terpię

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Proszę zgłosić się do ginekologa i endokrynologa. Jak postawią diagnozę to z nią z zaleceniami i badaniami do dietetyka.