Od czego zacząć leczenie przy osobowości borderline?

Witam. Przekonuję sie, że mam osobowość berderline. Ciężko mi przez skrajne emocje budowac związek z ukochaną osobą. Najpierw mówię kocham a po chwili nienawidze. Co mam zrobić? Od czego zacząć leczenie?

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Witam. Opisane przez Panią objawy nie koniecznie muszą wskazywać na tego typu zaburzenia. Proponuje podjąć terapie. Dokładny przebieg leczenia ustali Pani z psychologiem, oraz jeśli będzie taka konieczność z psychiatrą.