Odchudzanie a walka z rozstępami

Witam ! Mam 14 lat , Ważę 70 kg przy wzroście 176 cm . Udałam się razem z mamą do dietetyka ten zalecił mi swietną dietę . Stosuje ją przez 2 tygodnie i schudłam 5 kg . Mam pytanie , Czy jak jeszcze zrzucę około 10 kg to cellulit i rozstępy znikną ? Czy zostaną ze mną bezwzględu na moją wagę ?

Witam, rozstępy niestety nie znikają z naszego ciała poprzez stosowanie diety. Z czasem zmieniają nieco kolor na jaśniejszy, ale nadal pozostają. Rozstępy to trwałe blizny, można je usunąć jedynie poprzez odpowiednie zabiegi kosmetologiczne. Natomiast cellulit, dzięki właściwej diecie i ćwiczeniom może ulec wyraźnej redukcji. Powodzenia i pozdrawiam.